Спільна заява від 22.03.2016

Реформи Мають Бути Справжніми!

Як представники громадського об’єднання «Реформи Мають Бути Справжніми», ми об’єдналися навколо цінностей та ідей, викладених в нашому Маніфесті бачення України 2019 року.

Заради втілення цього бачення ми повністю підтримуємо принципи формування професійного технократичного уряду, здатного працювати на інтерес усієї країни, усіх її громадян, а не окремих політичних чи бізнес-груп.

Ми повністю згодні, що члени технократичного уряду повинні мати бездоганну репутацію та бути відданими виключно служінню народу України; ні самим собі, ні своїй партії, ні прихованим інтересам окремих зацікавлених сторін. Більше того, це мають бути досвідчені кризові менеджери, які мають досвід успішного реформування та управління організаціями, в Україні та/або за кордоном.

Ми віримо, що у членів технократичного уряду буде повна нетерпимість до корупції та політичного втручання в роботу державних органів, які стримують реалізацію швидких та вкрай важливих реформ.

Відкрито заявляти про свої цінності та бачення, а потім триматися заявленого — це ознака нової української політики та єдина можлива основа для довіри. Цінності, які запустили Революцію Гідності, мають нарешті втілитися у життя.

Ми як команда будемо і далі просувати це спільне бачення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *